Pokaż PANEL Ukryj PANEL
Zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 511-417-929 Dorota Hutnik Wycena nieruchomości Wrocław Brzeg Rzeczoznawca Majątkowy. Planista Przestrzenny - Dorota Hutnik

O Mnie

Dorota Hutnik zdjęcie profilowe

Witam Państwa serdecznie.

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej Wydziału Architektury kierunku Gospodarka Przestrzenna, po którym kontynuowałam naukę na studiach podyplomowych z zakresu „Wyceny nieruchomości". Od marca 2017 roku posiadam uprawnienia zawodowe nr 6927 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Z rynkiem nieruchomości związana jestem od roku 2007, od którego zdobywałam doświadczenie na stanowiskach asystenta rzeczoznawcy majątkowego, asystenta pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz asystenta architekta. Ponadto jestem uczestnikiem licznych szkoleń związanych z tematyką wyceny nieruchomości, uzyskałam świadectwo zdania egzaminu „Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych” i stale poszerzam swoją wiedzę. Jestem ponadto członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą. → oferta

mgr inż. Dorota Hutnik

Szkolenia i kursy

Jako Rzeczoznawca majątkowy jestem zobowiązana do stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Spełniam ten obowiązek nie tyko z uwagi na przepisy prawa, ale również - a raczej przede wszystkim - z chęci wykonywania swojej pracy jak najbardziej profesjonalnie. Poza poczuciem obowiązku wobec zawodu i klientów którym świadczę swoje usługi, to czym się zajmuję jest moją wielką pasją. Ciągłe doskonalenie i zgłębianie wiedzy w tematyce nieruchomości (szeroko pojętej) jest czymś co sprawia mi ogromną satysfakcję. Wzbogacanie, rozwijanie wiedzy i poznawanie doświadczenia innych Rzeczoznawców w połączeniu z praktyką wykonywania różnorodnych zleceń to dla mnie podstawa wykonywania zawodu na najwyższym poziomie.

Poniżej przedstawiam zaświadczenia z części odbytych przeze mnie szkoleń.

Kosztorysowanie dla rzeczoznawców
Kosztorysowanie dla rzeczoznawców
Wycena ziemi rolniczej
Rynek ziemi rolniczej
Normy pomiaru
Normy pomiaru
Metoda zyskóow w wycenie nieruchomości
Metoda zysków w wycenie nieruchomości
Uzytkowanie wieczyste - nowe regulacje
Użytkowanie wieczyste - nowe regulacje
Metoda pozostałościowa
Metoda pozostałościowa
Wycena na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy
Wycena na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy
Geograficzna informacja przestrzenna
Geograficzna informacja przestrzenna
Świadectwo - egzamin bankowy
Świadectwo - egzamina bankowy
Świadectwo -nadania uprawnien
Świadectwo nadania uprawnień
Opłata planistyczna
Opłata planistyczna
→ Na początek